Producenci

Czy można robić hybrydy w ciąży? Odpowiadamy!

Ciąża to szczególny stan w życiu kobiety. Nie tylko dba o siebie i swoje zdrowie. Troszczy się też o małego człowieka, który się w niej rozwija. Dlatego też kobiety w ciąży bardzo uważają na potencjalnie szkodliwe rzeczy. Unikają niepasteryzowanego jedzenia, leków, które mogą zaszkodzić dziecku. Często można spotkać się z pytaniem, czy można robić hybrydy w ciąży. Jesteś kobietą w ciąży i zastanawiasz się nad zrobieniem tego typu paznokci? Mamy dobrą wiadomość. Możesz je zrobić bez szkody dla dziecka.

Hybrydy w ciąży – na co zwrócić szczególną uwagę?

Paznokcie hybrydowe w ciąży nie szkodzą w żaden sposób. Żadna z substancji chemicznych nie dostaje się do organizmu kobiety. Tym samym nie zaszkodzi dziecku. Jest to dobra wiadomość dla pań, które lubią nosić tego typu paznokcie. Nie trzeba z nich rezygnować, nie ma ku temu powodów. Nadal masz wątpliwości, czy można robić hybrydy w ciąży? Poznaj zasady, których musisz przestrzegać, by było to bezpieczne.

- korzystaj tylko ze swoich cążków do skórek. Chyba że masz pewność, że cążki osoby robiącej ci paznokcie zostały wysterylizowane. Nie wystarczy, że zostaną umyte. Muszą zostać poddane sterylizacji. W przeciwnym wypadku ryzykujesz infekcją, która może być groźna dla ciebie i dziecka;

- pamiętaj, że najlepiej zdjąć paznokcie przed porodem. Nie tylko dla wygody, ale i bezpieczeństwa. Siniejące paznokcie są często sygnałem dla personelu, że dzieje się coś niedobrego. Ponadto pierwsze dni pielęgnacji nad dzieckiem są szczególnie wymagające. Paznokcie mogą ci w tym przeszkadzać.

Te dwie rzeczy wystarczą, by bezpiecznie robić hybrydy w ciąży. Możesz też bez obaw używać płynu do zdejmowania paznokci. W żaden sposób nie zaszkodzi on dziecku. Nie musisz obawiać się, że dostanie się do twojego organizmu. Jest to w pełni bezpieczne.

Czy można robić hybrydy w ciąży? Tak, najlepiej kupując lakiery z bezpiecznego źródła

Warto znać dobrze źródło, z którego kupujesz lakiery do paznokci hybrydowych. Dobrze jest też postawić na dobre firmy. Miejscem, gdzie znajdziesz szeroką gamę bezpiecznych lakierów, jest Niko Professional – nasza hurtownia kosmetyczna. Oprócz jakości masz też ogromne możliwości wyboru. Bez problemu dopasujesz kolory do swojego gustu. Znasz już odpowiedź na pytanie, czy można robić hybrydy w ciąży. Nie jest to zabronione. Możesz więc bez obaw przeglądać oferty i wybrać swoje przyszłe paznokcie. Nie czekaj dłużej, zadbaj o nie już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl