Producenci

Czy na top można nałożyć lakier hybrydowy? Odpowiadamy, na to często zadawane pytanie!

Paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością. Są trwałe, co jest ich ogromnym plusem. Można wykończyć je w różnorodny sposób, dzięki czemu są unikalne. Ich zrobienie wymaga wprawy. Jest wiele kursów, na których możesz nauczyć się profesjonalnego robienia paznokci. Poznać od podstaw tę niełatwą sztukę. Niejedna ucząca się zadaje pytanie, czy na top można nałożyć lakier hybrydowy. Znamy odpowiedź na to pytanie. Można – choć raczej nie robi się tego celowo.

Lakier hybrydowy nałożony na top – o czym należy pamiętać?

Ogólna zasada jest taka, że najpierw nakłada się lakier hybrydowy. Top służy do wykończenia całości. Jednak niejednej osobie zdarzyło się pomylić buteleczki lakieru. Pomyłka skutkowała tym, że zamiast lakierem hybrydowym, paznokieć został pomalowany top. W takim wypadku można nałożyć na niego właściwą warstwę hybrydy. Jeśli tobie zdarzyła się taka pomyłka, musisz pamiętać o kilku krokach. Wykonanie ich pozwoli ci uratować sytuację.

- najpierw przemyj dobrze warstwę topu cleanerem. Jest to pierwszy krok, który ma zmatowić top;

- następnie spiłuj delikatnie top za pomocą małego pilniczka lub bloczka polerskiego. Na tyle delikatnie, żeby jedynie go zmatowić;

- ponownie przemyj cleanerem i poczekaj, aż wyschnie;

- nałóż właściwy lakier hybrydowy.

Chcesz zmienić częściowo wygląd swoich paznokci? Pewnie też się zastanawiasz, czy na top można nałożyć lakier hybrydowy. Można – wystarczy, że będziesz postępować tak, jak przedstawiliśmy to wyżej. Nie musisz zdejmować całych paznokci, by dokonać zmian. Jednak pamiętaj o tym, że właściwym jest robienie wszystkiego w odpowiedniej kolejności. Najpierw warstwy lakieru hybrydowego, później top.

Już wiesz, czy na top można nałożyć lakier hybrydowy? Teraz dobierz odpowiednie lakiery!

Jeśli chodzi o wygląd paznokci, nie tylko technika nakładania jest ważna. Bardzo istotną kwestią jest źródło, z którego pochodzą lakiery i top. Skoro już wiesz, czy na top można nałożyć lakier hybrydowy, poszukaj odpowiednich produktów. Takich, które w razie pomyłki w kładzionych warstwach pomogą uratować sytuację. Dlatego ważne jest, by kupować w sprawdzonym miejscu. Nasz hurtownia kosmetyków Niko Professional spełni wszystkie twoje potrzeby związane z pielęgnacją i zdobieniem paznokci.

Szeroki wybór lakierów hybrydowych o różnorodnych kolorach i różnorodne topy do wykończenia paznokci to prawdziwa gratka nie tylko dla kosmetyczek i kosmetologów. Każdy miłośnik paznokci znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza że robienie hybryd w domu jest naprawdę proste! Nie czekaj, zaopatrz się w nowe lakiery i ciesz się pięknymi paznokciami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl