Producenci

Jak nałożyć pyłek na hybrydę – poznaj podstawowe zasady!

Lakiery hybrydowe to hit ostatnich lat. Spotykamy je na co dzień u większości kobiet.  Która z pań nie chciałaby się poszczycić pięknymi, zadbanymi dłońmi? Uwielbiają one pokazywać się coraz to z nowymi barwnymi stylizacjami paznokci. Producenci lakierów hybrydowych zaskakują konsumentki ciekawymi kolorami. Szukasz czegoś nowego? Sprawdź, jak nałożyć pyłek na hybrydę!

Trendy w stylizacji paznokci

Trendy w stylizacji paznokci nieustannie się zmieniają. Do niedawna modne były pojedyncze kolory czy french manicure. Chwilkę później pojawił się trend użycia kilku kolorów na różnych paznokciach. Następnie dało się zauważyć wykończenie hybryd nie tylko w połysku, ale również w macie. Dziś producenci zaskoczyli dodatkiem do lakierów w postaci specjalnych pyłków. Ponieważ wiele kobiet samodzielnie aplikuje lakier, z całą pewnością nasuwa się pytanie, jak nałożyć pyłek na hybrydę.

Jaki pyłek wybrać?  

Aby uzyskać piękne mieniące paznokcie, należy do klasycznego lakieru hybrydowego dodać pyłek. W zależności od stylizacji można z jego pomocą stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Nie trzeba umawiać się już do salonu kosmetycznego. Aby paznokcie były elegancko wykończone, trzeba podjąć decyzję, jaki efekt chce się uzyskać. Producenci w swojej ofercie posiadają pyłki klasyczne jak również holograficzne. Wykończyć je można zarówno matem jak i połyskiem. Stworzyć z nich dowolny wzorek lub zastosować pyłek w efekcie ombre czy syrenki. Tutaj konsumentki ogranicza jedynie ich wyobraźnia. Możliwości użycia i mieszania pyłków z dowolnymi kolorami są nieograniczone. 

Jakie są techniki umożliwiające aplikację pyłku na hybrydę?

Nie wiesz, jak nałożyć pyłek na hybrydę? W zależności od jego napigmentowania można go zastosować:

- wcierając w warstwę bazową;

- aplikując w utwardzony top;

- posypując bezpośrednio na nieutwardzony lakier;

Technika aplikacji zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać oraz od samej kolorystyki lakieru.

Która z metod jest najodpowiedniejsza dla początkujących?

Aby uzyskać delikatne zdobienie, należy po zastosowaniu i utwardzeniu topu, przy pomocy specjalnej gąbeczki wetrzeć pyłek okrężnymi ruchami w płytkę. Następnie cienkim pędzelkiem przejść do tworzenia indywidualnego zdobienia a nadmiar pyłku usunąć pędzlem. Całość pokryj topem, utwardź i gotowe!

Z nakładaniem pyłku jest podobnie jak z malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi, trzeba dojść do wprawy, a efekty będą zaskakujące. Na rynku dostępnych jest wiele pyłków, dlatego warto przeczytać zalecenia producenta znajdujące się na opakowaniach i postępować ściśle z zaleceniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl