Producenci

Jak ściągnąć hybrydę w domu? Sprawdź, jakie to proste!

Piękne dłonie to atrybut każdej kobiety, natomiast zadbane paznokcie wpływają na cały wizerunek. Pomalowane i wyeksponowane nadają stylizacji idealnego wykończenia. Cieszące się dużą popularnością ze względu na swoją trwałość i estetykę są paznokcie hybrydowe. Do niedawna na taką formę wykończenia mogły decydować się tylko bywalczynie salonów kosmetycznych. Sytuacja uległa diametralnej zmianie w momencie, kiedy na polski rynek kosmetyczny wprowadzono profesjonalne lakiery hybrydowe, stworzone do użytku domowego. Tylko ich wysoka jakość i dobry skład pomagają zadbać o płytkę paznokcia. Ważna jest ich dokładna aplikacja i wiedza, jak ściągnąć hybrydę w domu. 

Jakie są, techniki umożliwiające ściągniecie hybrydy w domu?

Odpowiadając na to pytanie, musimy przyznać, że zdrowie dłoni i paznokci jest kwestią kluczową. Decydując się na hybrydy, należy zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiednich kosmetyków. Kiedy mijają dwa lub nawet trzy tygodnie i pojawia się na paznokciach nieestetyczny odrost, należy hybrydę niezwłocznie usunąć. Tuż obok wyboru właściwych akcesoriów, jedną z najważniejszych kwestii jest prawidłowa technika ściągania hybrydy. Możliwości są dwie. Pierwszą jest użycie frezarki. Drugą bardziej popularną w domowych realiach jest samodzielne ściąganie hybrydy za pomocą acetonu. Ponieważ nie każdy posiada w domu sprzęt kosmetyczny, jakim jest frezarka, polecany jest aceton. Jakie materiały mogą okazać się potrzebne?

Jakie materiały są potrzebne do zdjęcia hybrydy?

Aby prawidłowo usunąć hybrydę, należy posiadać: bloczek polerski lub pilnik o gradiencie 100/180, aceton, płatki kosmetyczne, kawałki folii aluminiowej oraz patyczek drewniany. Dodatkowo można zastosować specjalne klipsy przytrzymujące folię nałożoną na paznokieć.   

Jak zdjąć lakier hybrydowy, krok po kroku?

Jak ściągnąć hybrydę w domu? To proste! W pierwszej kolejności należy zmatowić powierzchnię paznokcia pilnikiem, następnie nasączyć płatki acetonem, przyłożyć do paznokci i owinąć wszystkie palce folią. Po upływie 20 minut zmiękczony lakier należy odsunąć patyczkiem. Na koniec musisz delikatnie wyrównać płytkę.

Akcesoria do zdobienia – poznaj sposób na zawsze piękne paznokcie!

Już wiesz, jak ściągnąć hybrydę w domu? Zadbaj, by Twoja płytka zawsze była zadbana. Aby samodzielnie wykonać na paznokciach efekt jak z salonu kosmetycznego, należy poznać gamę lakierów oraz akcesoriów niezbędnych do pięknego wykończenia dłoni lakierem. Na rynku dostępne są specjalne pyłki, brokaty, a nawet cyrkonie. Całość utrwalona pod lampą, da trwały i elegancki efekt, utrzymujący się nawet do kilku tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl